Współpraca

Jeśli chcesz nawiązać współpracę (nawet, jeśli jeszcze nie masz pewności, czy jest Ci to do czegokolwiek potrzebne) napisz na podany niżej adres, a jestem przekonany, że znajdziemy wspólną platformę komunikacji i porozumienia.

Wiedz jednak, że na blogu piszę o markach, produktach czy wydarzeniach, które spełniają kryteria „produktu” dobrej jakości. Staram się przedstawiać a tym bardziej polecać to, co faktycznie jest godne polecenia, marki czy produkty z którymi się utożsamiam, znam, sam używam i mam do nich zaufanie. No, i są związane z ogólną choć tematyką bloga.

A jestem wymagającym użytkownikiem, który jeśli już coś kupuje, to poszukuje towarów przyzwoitej jakości. Z natury jestem estetą, nie ukrywam, iż lubię otaczać się ładnymi rzeczami. Zwracam uwagę na szczegóły, na design, kolor, jakość wykonania i wykończenia. I na dodatek na wszystko patrzę okiem człowieka dojrzałego.

Proponuję różnorodne formy współpracy komercyjnej – opisy, recenzje, testy, relacje czy konkursy, wspomagane przez solidną i autorską fotografię reporterską czy produktową. Bo fotografia – (na co mam nadzieję, zwróciłeś uwagę) – to mocna strona tej strony :).
Oczywiście blog ma wsparcie w mediach społecznościowych. Przy współpracy – dowolne formy rozliczenia, włącznie z fakturą VAT.
W celu nawiązaniu kontaktu, proszę o e-mail na adres: krzysztof@biegamwmiescie.pl

Pozdrawiam – Krzysztof Jot

NIKE ZOOM PEGASUS 32

Najczęściej czytane

Tagi